Verslo dovanos - kas tai?

Verslo dovana - tai gerai apgalvota  veiksmų programa, kurios tikslas yra ryšių su klientais sustiprinimas, verslo santykių palaikymas, įmonės įvaizdžio kūrimas, padėka  partneriams, darbuotojams ir pan.

Verslo dovana gali būti gana svarbia įmonės reklaminės kampanijos dalimi. Kiekviena tinkamai parinkta ir tinkamai įteikta dovana sukuria santykius, kurių vertė, nors ir sunkiai matuojama, verslo pasaulyje nėra ginčijama.

Kokias verslo dovanas geriau dovanoti - tradicines ar išskirtines?

 Tradicinėmis verslo dovanomis yra laikomi puodeliai, tušinukai, skėčiai, gertuvės, USB atmintinės ir kitos reklaminės dovanos su įmonės logotipu. Nepriklausomai nuo sezono ar dovanojimo progos, šios dovanos tampa kasdienybe, kuri nieko nebestebina. Dėl to  reikėtų nepamiršti, kad verslo dovana yra Jūsų įmonės veidas. Pvz., jeigu Jus nusprendėte dovanoti tradicinę dovaną, pagalvokite apie tai, kaip įdomiau ją pateikti, apipavidalinti arba sukurti savo tinkamą įvaizdį (pvz., rinkitės gamtą saugančias dovanas). Kartais neapgalvotai parinkta dovana gali būti suprasta kaip originalumo ar išmonės trūkumas, apsimestinis noras įtikti arba tiesiog aplaidumas.

Kodėl gi nepaieškoti praktiškų, naudingų ir kartu stebinančių bei išradingų dovanų idėjų?

Būkite originalūs. Pasitelkite vaizduotę ir sugalvokite originalų sprendimą, tačiau nepersistenkite. Venkite  įžūlumo ir familiarumo atspalvių. Neapsiribokite vien įmonės logotipu. Suteikite daiktui iškirtinumo, pasistenkite perteikti emociją, nuoširdumą, asmeninį dėmesį.

Visada būsite originalūs, jei dovaną gaminsite pagal tam tikrą suderintą dizainą, o ne naudosite standartinius sprendimus. ( t.y. jeigu "uždėsite" logo ant esamo daikto, bus didelė rizika, kad tokį patį daiktą, tik su kitu logotipu, padovanos Jūsų konkurentai).

Todėl siūlome bendradarbiauti su kūrybiškais dovanų tiekėjais, kurie padės parinkti ir pagaminti tinkamą ir iškirtinę verslo dovaną.

 Svarbus ne tik jūsų kompanijos logotipas, bet ir dovanos sukeliamos emocijos: nuoširdumas, asmeninis dėmesys. Tokios smulkmenos, kaip ranka įrašytas tekstas ar pridėtas nedidelis atvirukas, visada suteikia gerą įspūdį. Atidumą detalėms įvertins visi: ir klientai, ir verslo partneriai, ir darbuotojai.

Saugokite gamtą. Stenkitės atsisakyti nekokybiškos, aplinką netausojančios produkcijos. Siųskite aplinkosauginę žinutę savo klientams ir partneriams. Jauskite  atsakomybę už švarų pasaulį.

Verslo dovanos užsienio partneriams

 Verta žinoti, kad tarptautinių verslo santykių kultūroje galioja kiek kitokios verslo dovanų parinkimo taisyklės, todėl reikėtų pasidomėti kiekvienos šalies taisyklėmis iš anksto. Reprezentuojant savo šalį, rekomenduojama rinktis verslo dovaną, susijusią su Lietuva. 

Tai gali būti tam tikra lietuviška simbolika ženklinti daiktai arba atributai, kurie pasakoja apie šalį, pavyzdžiui, Lietuvoje pagaminti suvenyrai, lietuvių dizainerių darbai (medinės dėžutės su lietuviškais skanėstais, padėklai, laikrodžiai, foto knygos ir pan.) Rekomenduojama dovanoti tokias dovanas, kurios gali sudominti, maloniai nustebinti ir sukelti teigiamas emocijas.

Jei turite klausimų, kreipkitės į Elvy kolektyvą.

Mes visada esame pasiruošę Jums padėti ir parinkti tinkamą verslo dovaną.

 Susisiekime: elvy.dizainas@gmail.com, +370636959520
 .